top of page

The Magic Lamp

D.d ÅRLIGA SHOW 2024

ELEV INFORMATION

Inför "D.d Årliga Show 2024" är det många datum att hålla reda på för de medverkande eleverna. Därför har vi ett schema för de viktiga datumen för samtliga grupper nedanför!

D.d ÅRLIGA SHOW 18 MAJ KL. 17.00
GRUPPER                  KOSTYMPROV.         GENREP                      SHOW

Tiny dancers

Måndagar, Älvsbyn

(2019-2021)

Tiny dancers crew

Torsdagar, Boden

(2019-2022)

Tiny dancers

Måndagar, Råneå

(2019-2021)

Dance mix kidz

Onsdagar, Boden

(2017-2018)

Hip hop kidz

Måndagar, Älvsbyn

(2015-2018)

Hip hop kidz

Måndagar, Råneå

(2017-2018)

Hip hop kidz

Måndagar, Råneå

(2014-2016)

Hip hop vibe

Måndagar, Älvsbyn

(2010-2014)

Chair dance

Torsdagar, Boden

(Vuxen)

22 april

Innan lektion

(Folkhögskolan)

25 april

Innan lektion

(D.d dansstudio)

22 april

Innan lektion

(Spegelsalen)

20 april

09.00-10.30

(D.d dansstudio)

20 april

09.00-10.30

(D.d dansstudio)

20 april

09.00-10.30

(D.d dansstudio)

20 april

09.00-10.30

(D.d dansstudio)

20 april

09.00-10.30

(D.d dansstudio)

21 april

16.00-17.30

(D.d dansstudio)

Medverkar ej

på genrep

Medverkar ej

på genrep

    

Medverkar ej

på genrep

   

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

17 maj

18.00-20.00

(Western Farm)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

18 maj

17.00

(samling 16.00)

D.d ÅRLIGA SHOW 19 MAJ KL. 13.00
GRUPPER                  KOSTYMPROV.         GENREP                      SHOW

21 april

09.30-10.00

(D.d dansstudio)

21 april

09.30-10.00

(D.d dansstudio)

16 april

Efter lektion

(Benzeliusgården)

20 april

11.30-13.00

(D.d dansstudio)

20 april

11.30-13.00

(D.d dansstudio)

21 april

10.30-12.00

(D.d dansstudio)

20 april

11.30-13.00

(D.d dansstudio)

20 april

11.30-13.00

(D.d dansstudio)

20 april

11.30-13.00

(D.d dansstudio)

Medverkar ej

på genrep

Medverkar ej

på genrep

Medverkar ej

på genrep

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

18 maj

08.00-10.30

(Western Farm)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

19 maj

13.00

(Samling 12.00)

Tiny acro

Tisdagar, Boden

(2019-2021)

Tiny dancers

Onsdagar, Boden

(2019-2021)

Tiny dancers

Tisdagar, Bensbyn

(2019-2021)

Dance mix kidz

Tisdagar, Boden

(2017-2018)

Hip hop kidz

Tisdagar, Boden

(2015-2016)

Acro kidz

Måndagar, Boden

(2015-2018)

Dance 4 You

Onsdagar, Boden

Hip hop vibe

Tisdagar, Bensbyn

(2010-2014)

Acro vibe

Onsdagar, Boden

(2010-2014)

D.d ÅRLIGA SHOW 19 MAJ KL. 17.00
GRUPPER                  KOSTYMPROV.         GENREP                      SHOW

16 april

Innan lektion

(Alviks gymnastiksal)

21 april

08.30-09.00

(D.d dansstudio)

21 april

08.30-09.00

(D.d dansstudio)

21 april

10.30-12.00

(D.d dansstudio)

21 april

10.30-12.00

(D.d dansstudio)

21 april

10.30-12.00

(D.d dansstudio)

21 april

13.30-15.00

(D.d dansstudio)

21 april

10.30-12.00

(D.d dansstudio)

21 april

13.30-15.00

(D.d dansstudio)

21 april

13.30-15.00

(D.d dansstudio)

Medverkar ej

på genrep

Medverkar ej

på genrep

Medverkar ej

på genrep

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

18 maj

12.00-14.00

(Western Farm)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

19 maj

17.00

(Samling 16.00)

Tiny dancers

Tisdagar, Alvik

(2019-2021)

Tiny dancers

Måndagar, Boden

(2019-2021)

Tiny dancers

Torsdagar, Boden

(2019-2021)

Dance mix kidz

Måndagar, Boden

(2015-2018)

Hip hop kidz

Tisdagar, Alvik

(2015-2018)

Hip hop kidz

Torsdagar, Boden

(2017-2018)

Dance mix kidz

Torsdagar, Boden

(2015-2016)

Hip hop vibe

Måndagar, Boden

(2012-2014)

Hip hop vibe

Tisdagar, Boden

(2006-2011)

Show vibe

Tisdagar, Boden

(2010-2014)

bottom of page